CERTIFIKÁTY

Potvrzení o očkování, prodělání nemoci Covid 19 / datum PCR testu/, datum antigenního testu na stránkách www. ocko.uzis.cz - vytiskněte si sami platný certifikát

OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM

V ambulanci je zaveden OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM. Objednávací doba je přibližná, někdy nelze zcela dodržet objednávací čas vzhledem k rozsahu práce ambulance nebo akutnosti případů. 

Objednávejte se prosím na telefonním čísle 57 745 28 51 nebo 605 299 853 nebo mailem ambulancevizovice@seznam.cz.

Přednost mají vždy akutní případy bez ohledu na objednání a pořadí pacientů určuje lékař!

Děkujeme za pochopení.  Tímto systémem oddělujeme infekční a neinfekční pacienty a čekací dobu v čekárně a kumulaci pacientů v čekárně. 

 


I

ONEMOCNĚNÍ COVID 19

Informace pro pacienty s podezřením na nákazu Covid 19 aktualizace dle nařízení od 1.3.2021:

1. V případě příznaků  - teplota, kašel, bolesti svalů, únava, průjem, bolesti hlavy, ztráta chuti a čichu zůstaňte ihned doma. Kontaktujte nás a domluvíme se dle příznaků - vystavení žádanky na PCR test elektronicky. 
2. Pokud se nemůžete dovolat, mějte trpělivost, volejte opakovaně, nebo napište mail. Základem je klidový režim, symptomatická léčba  - paralen, ibalgin při teplotě, léky na kašel, dostatek vitamínů, tekutin.
3. V případě závažných příznaků jako neustupující horečky, dušnost kontaktujte RZP 155.
3. E-neschopenku i karanténu lze vystavit i 3 dny zpětně. Pokud se nemůžete dovolat mějte trpělivost.
4. V případě, že Vám hygiena nařídila karanténu a potřebujete ji vystavit formou PN kontaktujte nás. 
5. Pokud jste dle testu covid pozitivní platí izolace 14 dní /nově od 1.3.2021/ od dne provedení testu, k propuštění z  izolace je třeba 3 dny zcela bez příznaků. V případě přetrvávajících příznaků se izolace prodlužuje. Dále všichni členové Vaší domácnosti musí zůstat doma v karanténě - musí kontaktovat svého praktického lékaře.  U členů společné domácnosti bez  příznaků je nutný  PCR test  v odstupu až 5.-7. den od  provedení testu pozitivního člena domácnosti. 
6. U kontaktu s pozitivním člověkem /ne ve společné domácnosti/ s covid 19 je karanténa 14 dní. /nově od 1.3.2021/.
7. Vyjímku tvoří naočkovaní 2. dávkou vakcíny proti Covid 19  -musí však být 14 dní od aplikace 2. dávky vakcíny a dále ti co prodělali onemocnění covid 19 v časovém rozmezí méně než 90 dní - rozhoduje potvrzení PCR testem, musí být zaznamenáno v dokumentaci.Upozorňujeme, že preventivní antigenní testování není primárně určeno pro symptomatické pacienty (tj. osoby s příznaky onemocnění covid-19) nebo pro osoby v karanténě. I nadále platí, že osoby s příznaky onemocnění kontaktují svého praktického lékaře, který indikuje potřebné vyšetření nebo vystaví žádanku na PCR test. Osoby v karanténě musí 5. - 7. den absolvovat PCR test, který indikuje praktický lékař nebo krajská hygienická stanice.

Přejeme Vám hodně zdraví a klidné dnyDěkujeme všem  pacientům za spolupráci! Stále platí objednávkový systém viz níže, objednávejte se prosím na telefonním čísle 57 745 28 51. Akutní stavy ošetříme po dohodě a po předchozí konzultaci s lékařem ihned. 
AKUTNÍ Stavy VŽDY PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ KONZULTACI S LÉKAŘEM!!!!!!

Pondělí 10-12 Úterý - Pátek 7.30 - 10

Ostatní / chronické stavy, kontroly, injekce, obstřiky, očkování, prohlídky řidičů, prohlídky závodní, kontroly PN, kontroly OSSZ, kontroly diabetiků, kontroly TK, kontroly Quick a další/

po předchozím objednání !!!!!!!

Pondělí 12.30 - 18

Úterý -Pátek 10-13

 

Děkujeme všem pacientům za spolupráci! Stále platí objednávkový systém viz níže, objednávejte se prosím na telefonním čísle 57 745 28 51. Akutní stavy ošetříme po dohodě a po předchozí konzultaci s lékařem ihned. AKUTNÍ Stavy VŽDY PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ KONZULTACI S LÉKAŘEM!!!!!!Poděkování

Děkujeme za ušití roušek do naší ambulance: paní Radce Divoké, paní Dáši Geržové, paní Martině Vrbové, paní Marii Bačové, paní Magdě Miklovičové, paní Tereze Mrkvicové, panu Petru Ševčíkovi a paní Janě Ševčíkové, paní Zuzaně Voglové, paní Janě Němečkové, paní Ivetě Sláčíkové
panu Leoši Hábovi z firmy Botaservis za darování materiálu k šití roušek
Děkujeme Městu Vizovice za dodání desinfekce.


Děkujeme panu Baránkovi  a paní Michaele Ryšavé za dodání ochranných štítů do naší ambulance! 


 

E recepty vystavujeme běžně, pokud potřebujete léky a vystačíte do dalšího dne prosím kontaktujte nás na nový mail - ambulancevizovice@seznam.cz - ať nepřetěžujeme telefonní linku pro ostatní akutní pacienty. Pokud potřebujete recept akutně zavolejte na telefonní číslo 57 745 28 51. Pokud telefon nezvedáme řešíme akutní věci, pracujeme - zavolejte...

Po domluvě přijmeme jen nové pacienty 19 leté - v rámci přechodu od praktického lékaře pro děti a dorost., kteří jsou rodinní příslušníci našich registrovaných pacientů.